logo brand Yadea logo brand Piaggio logo brand Vespa logo brand Moto Guzzi logo brand Aprilia logo brand Suzuki logo brand KYMCO logo brand Husqvarna logo brand GASGAS logo brand CFMOTO דו גלגלי logo brand CFMOTO רכבי שטח logo brand Raddin logo brand Sea-Doo logo brand Can-Am logo brand EXCAR logo brand MINICAR
דלג לתפריט תחתון
>

אודות עופר אבניר


קבוצת עופר אבניר הינה החברה הוותיקה בארץ המייבאת אופנועים, קטנועים, טרקטורונים, אופנועי ים, קלנועיות ואביזרים.

כחברה החדשנית שפרצה את הדרך לייבוא רכב דו גלגלי לישראל, אנו מקפידים לייבא את הדגמים המתקדמים ביותר מבית היצרנים המובילים בעולם:
סוזוקי, פיאג'ו, וספה, אפריליה, מוטוגוצי, קימקו והוסקוורנה, וכן טרקטורונים ורכבי שטח של המותגים קאן-אם, קימקו וסי-אף מוטו. אופנועי-ים של סי-דו, רכבי עבודה של קאן-אם ורכבים חשמליים תוצר מיניקאר ואקסקאר.

באולמות התצוגה של החברה ברחבי הארץ, תוכלו להתרשם ממגוון רחב של כלי רכב דו גלגליים חדשים, טרקטורונים, אופנועי ים,  קלנועיות וכן כלים יד שנייה. באולם ניתן לרכוש אביזרים לרכיבה על כלי רכב דו גלגליים, מנשאים, אזעקות ועוד.

בנוסף מפעילה החברה מוסך דו גלגלי ,מוסך טרקטורונים ואופנועי ים מתקדמים, בו מועסקים מיטב בעלי המקצוע בתחום.

מעל
1

שנות נסיון
למעלה מ-
1

עובדים
פריסה ארצית
1

נק’ שירות ומכירה
ייבוא ישיר
1

מותגים בייבוא ישיר
תקן רשמי
ISO

משנת 2000
1935

עופר-אבניר נוסדה על ידי שלום (׳שוּלם׳) שיינפלד, חבר 'מכבייה' מפולין שעלה לישראל בשנת 1935.
1948

עם קום המדינה ייסד שלום גם בית חרושת הראשון בישראל לאופנועים וקרא לו 'צבי' על שם אביו.
1965

נחתם הסכם היסטורי עם פיאג'ו איטליה יצרן הקטנועים ה 1 בעולם ולהפוך ליבואן של הוספה
1967

דור ההמשך ל'צבי', נוסדה עופר חברה לרכב בע"מ יבואנית האופנועים הבינלאומית הראשונה בישראל!
1982

הסכם פורץ דרך עם סוזוקי, יבוא רשמי מיפן, לכן הוקמה חברת אבניר - על שם בנותיו של שלום: אביבה, נילי, רינה
1992

הסכם עם קימקו האגדית - חברה טאיוואנית ליצור קטנועים, אופנועים, טרקטרונים ורכבי שטח
עופר אבניר - סיפור משפחתי של הצלחה וחדשנות

עופר-אבניר נוסדה על ידי שלום (׳שוּלם׳) שיינפלד, שחקן כדורגל וחבר 'מכבייה' מפולין שעלה לישראל בשנת 1935. לאחר מלחמת העולם השנייה, הניעה אהבת האופנועים את שלום לטוס לאנגליה, שם בדק ורכש אופנועי BSA ששירתו את הצבא הבריטי, והחל לייבאם לישראל. בכך הפך שלום שיינפלד לחלוץ היבואנים בתחום הרכב הדו גלגלי והחל לבסס ולמסד את התחום בישראל. עם קום המדינה ייסד שלום גם בית חרושת לאופנועים וקרא לו 'צבי' על שם אביו. עוזי ברנר ז"ל עו"ד שנישא לאביבה (בתו של שלום) הצטרף לפעילות. בנחישות ובתעוזה הצליחו לכרות הסכם היסטורי עם פיאג'ו איטליה יצרן הקטנועים ה 1 בעולם ולהפוך ליבואן של הוספה החדשנית – אגדה מוטורית ואופנתית מאז ועד היום. לחברה החדשה נבחר השם 'עופר' - שהוא דור ההמשך ל'צבי' תעשיית אופנועים ישראלית, וכך בשנת 1967 נוסדה עופר חברה לרכב בע"מ יבואנית האופנועים הבינלאומית הראשונה בישראל! הווספה ('צרעה' באיטלקית), כבשה במהירות את מעמדה ככלי תחבורה מהפכני, זול ואמין והפכה להצלחה גם בישראל. (ברחבי העולם נמכרו מעל 18 מיליון וספות מאז ההשקה!). הקשר המשפחתי לחברה הלך והתחזק, מעצים את הקבוצה לאורך שנים ועשורים, עם הצטרפותם של חתני בנותיו של שלום - וילדיהן. עופר המשיכה להוביל את הענף הדו-גלגלי ובעקבות הסכם פורץ דרך עם סוזוקי יפן, הוסדר, לראשונה בישראל, יבוא רשמי של אופנועים מיפן ולשם כך הוקמה חברת אבניר בשנת 1982. ('אבניר'- על שם בנותיו של שלום: אביבה, נילי, רינה). מהלך זה חולל מהפכה בשוק ושינה את פני עולם הדו גלגלי והאופנוענות בישראל. גם כיום, עופר-אבניר היא חברה פרטית-משפחתית המונעת מתוך שאיפה מתמדת למקצוענות וחדשנות. בקבוצה, שמשרדיה הראשיים ממוקמים בתל אביב, ממש באותו מקום בו החלה הפעילות לפני למעלה מ-70 שנה, מועסקים כ- 160 עובדים במגוון מחלקות. בראש החברה עומדים בני הדור השני, רו"ח ברוך עוזיאל, וצחי גילון MA במנהל עסקים, המשמשים כמנכ"לים משותפים בחברות, כאשר הדור השלישי, נכדתו ונכדיו של שלום, - עו"ד טלי ברנר -דרורי, רו"ח רם עוזיאל, קובי גילון בוגר מנהל עסקים ודני ברנר בוגר חשבונאות , מנהלים את כלל הפעילות לרבות חטיבות השיווק, את פעילות המותגים השונים, את מרכזי השירות ואת מערכי החלפים והאביזרים. עופר-אבניר הינה ספקית של משרדי ממשלה, ביניהם משרד הביטחון, משטרת ישראל, רשויות הצלה, מד"א רשויות מקומיות, משמר הגבול, ועוד. לחברה תקן ISO רשמי משנת 2000.
קידום ענף הרכב הדו-גלגלי
קידום ענף הרכב הדו-גלגלי

כחברה הגדולה, הוותיקה והמובילה בתחום, עופר- אבניר פעלה ופועלת ללא ליאות לקידום ענף הרכב הדו-גלגלי. עוזי ברנר ז"ל כיהן שנים רבות כיו"ר איגוד יבואני הרכב הדו-גלגלי, וכבר מעל 10 שנים שבתפקיד מכהנת בתו, עו"ד טלי ברנר- דרורי. עופר-אבניר קידמה את חקיקת חוק הספורט המוטורי, חוקי ביטוח – חוק החציה, חוק העמסה ורפורמות מיסוי המקלות על קידום הענף וציבור הרוכבים.
מערך מכירות ושירות בפריסה ארצית רחבה
מערך מכירות ושירות בפריסה ארצית רחבה

לעופר-אבניר 5 סניפים ראשיים הכוללים אולמות תצוגה, מרכזי שירות, מחלקות טרייד-אין, חלפים ומגוון עצום של אביזרים. בנוסף לסניפים המרכזיים פרוסות בכל רחבי ישראל 60 נקודות תצוגה, מכירה ושירות – וזאת על מנת להעניק לכל לקוח שירות ברמה הגבוהה ביותר בקרבת מגוריו. כל אחד ממרכזי השירות נבנה על פי תקני האיכות, הבטיחות ואיכות הסביבה המחמירים ביותר, ועובדיו מחויבים להעניק שירות ללקוח ברמה הגבוהה ביותר. מרכזי המכירה והשירות נתמכים על ידי מערך לוגיסטי מתקדם, וממנו נשלחים בכל יום רכבים, אביזרים וחלקי חילוף לכל נקודות השירות ברחבי הארץ. שילוב המרכז הלוגיסטי עם מערך ההפצה היעיל מאפשר לנו לתת מענה לכל לקוח בכל מקום בישראל – תוך זמן קצר. אנשי המערך הטכני של עופר- אבניר עוברים הכשרות מקצועיות בחו"ל אצל היצרנים ואמונים על הדרכת מרכזי השרות וכל מוסכי הרשת תוך פיקוח מתמיד על איכות העבודה והשירות המוענק ללקוחות.
קידום הספורט המוטורי
קידום הספורט המוטורי

עופר-אבניר מממנת ומפעילה קבוצות מרוצים המתחרות בהצלחה רבה בליגות השונות בישראל ובמרוצים בינלאומיים. בראש הקבוצה עומדים טובי הרוכבים והנוהגים בישראל כשהם מתחרים על גבי אופנועים ורכבים המיובאים לישראל על ידי החברה. בנוסף, מעניקה החברה חסויות לאירועים מוטוריים רבים, תומכת, תורמת ומסייעת בפעילויות חברתיות למען ארגונים שונים.
מערך חלפים המוביל בתחומו
מערך חלפים המוביל בתחומו

מחלקת חלפים של עופר אבניר מהוותיקות והגדולות בתחומה ומצויים בה למעלה מ-70,000 פריטים, לכל הדגמים המיובאים על ידינו. המחלקה כוללת מחסן מאובזר ומתקדם וצוות מיומן המעניק שירות מקצועי - והכל - במחירים תחרותיים. את החלפים אנו משנעים למוסכי שרות בכל חלקי הארץ במהירות וביעילות, ובאזור גוש דן לרשותנו צוות שליחים מקצועיים, המתניידים על דו גלגלי המספק את החלפים במהירות ללא תחרות. חדש אתר להזמנת חלפים עד הבית! https://parts.oferavnir.co.il/
אבזריון
אבזריון

מזה 3 עשורים מלווה אבזריון של עופר-אבניר את שוק הרכב הדו-גלגלי בישראל, כרשת המובילה והמקצועית ביותר ליבוא ושיווק מגוון מותגי אביזרים, ציוד ומיגון לרוכב/ת ולרכב. מותגנו: SHOEI ,ALPINESTARS, FIVE, SIMPSON, VEMAR, SILKOLENE, MITAS MIVV, ERMAX, JT, HIFLOW, DID, HEPCO BEKER, BLADE, GOBI, BFREE, DEMOTIVE, EBC, OXSFORD אבזריון וצוות העובדים המקצועי והמנוסה רואה שליחות בליווי רוכבים בכל הסגנונות והתחומים משלב הקנייה ולאחריה תוך מתן שירות נרחב ואישי. אנו מתמחים בכל עולמות הרכיבה וזאת על מנת להבטיח התאמה מלאה ורכיבה נוחה ובטוחה.
מועדוני הלקוחות של עופר-אבניר
מועדוני הלקוחות של עופר-אבניר

עופר אבניר דואגת לשמור על קשר הדוק עם לקוחותיה גם לאחר תהליך הרכישה, באמצעות הקמה ותמיכה במועדוני לקוחות עבור כל מותג. תחת חסותה של עופר-אבניר פועלים כיום לא פחות מששה מועדונים שונים ובהם מועדון קטנועים של רוכבי סוזוקי בורגמן, מועדון רוכבי סדרת דגמי הויסטורם, מועדון רוכבי השטח הוסקוורנה, מועדון וספה הקלאסי, מועדון רכבי השטח והטרקטורונים מדגמי קאן-אם וסי-אף מוטו ומועדון אופנועי הים של סי-דו. פעילויות המועדונים המגוונת מעשירה את חוויית הלקוח לאורך שנות השימוש ברכב ומחזקת את החיבור למותג. הפעילות כוללת הדרכות להכרת הכלים, הדרכות רכיבה ובטיחות, מפגשים חווייתיים של רכיבה בשטח, טיולי רכיבה, כמו גם פרויקטים ומיזמים של סיוע ועזרה לקהילה.