כל היתרונות של טרקטורונים ורכבי שטח


יתרונות טרקטורונים ורכבי שטח במאמר מקיף

טרקטורונים ורכבי שטח כמעצימי חוויות חופש ואדרנלין בגוף

טרקטורונים הם כלי תחבורה ייחודיים באמת – מצד אחד, הם מספקים את תחושת הביטחון החשובה שלאופנוע קשה לייצר, ומצד שני, מאפשרים את את תחושת האוויר, החופש והאדרנלין שרכב סגור לעולם לא יצליח לשכפל. 

הם מאפשרים לנו לזכות לחוויות מדהימות ואתגריות, להתמלא באדרנלין ולהתמכר לחוויה. טרקטורון CFORCE 520S סליידר

לא מספיק?  

קבלו 5 יתרונות מדהימים של רכב השטח הייחודי הזה:

מתמודד בהצלחה עם תנאי שטח שונים

טרקטורונים מספקים חוויה מדהימה בשטחים אתגריים ומאפשרים לכם לצאת לטיולים מדהימים ברחבי הארץ, בכל תנאי השטח השונים – מאספלט, שדות, מדברים ואדמה סלעית. לא משנה מה תנאי השטח, טרקטורון יודע להתמודד עם כל הקפיצות, העליות התלולות, הירידות החדות ובנוי כך שהוא יכול לנסוע בקלות וללא מאמץ. זה אחד היתרונות הכי טובים של הטרקטורונים!

יעילות לעבודה בשטח

מעבר לכיף, לחוויה ולאדרנלין שהטרקטורון מספק, הוא גם רכב עבודה מצוין למי שעוסק בעבודה בשטח – כמו חקלאים ועבודה אחרת בשדות ובשטחים פתוחים. הרכב מתמודד היטב גם עם אדמה בוצית וקשה וכך מאפשר למי שעובד בשטחים שכאלו להתנייד בקלות וללא כל בעיה.

X3 TURBO RR 195 MAVERICK

חוויה מוטורית מדהימה

טרקטורון מספק חוויה מדהימה שאין שניה לה! עם טרקטורונים אפשר לצאת להרפתקאות בשטח, לצלוח שטחים מורכבים ולהנות מטיולים מדהימים באוויר הפתוח שמערבים את כל החושים. בניגוד לג'יפים, הטרקטורון הוא פתוח כך שניתן ממש להרגיש את האוויר ולהנות ממנו, אך בניגוד לאופנועי שטח, הטרקטורון הוא בטיחותי יותר וכן בדגמים מסוימים מאפשר מושב נוח לשני אנשים, כך שהחוויה היא זוגית.

לכל הטרקטורונים ורכבי השטח של עופר אבניר>>>

אדרנלין ואתגר

הטרקטורון מספק אינספור אפשרויות לחובבי ההרפתקאות שאוהבים את התחושה של אדרנלין בדם ולב שפועם – באמצעותו תוכלו לצלוח שיפועים חדים, ירידות תלולות, מהמורות אינסופיות, וכן גם שלוליות ענק במידה ומדובר על חורף. כל נסיעה בטרקטורון הופכת לחוויה של אדרנלין שמקפיץ את הלב, שהופכת את הטיול למרגש בלי רגע אחד משעמם.

קהילה

יתרון נוסף של נהיגה על טרקטורונים הוא תחושת הקהילתיות – לטיולים אתגריים ולמסעות ארוכים יוצאים בדרך כלל בקבוצה מגוונת, וברבות מהקבוצות תמצאו אנשים במגוון גילים שלכולם יש דבר אחד במשותף: האהבה להרפתקה על טרקטורון. כך, נוצרת לכם משפחה נוספת, משפחה אתגרית והרפתקנית איתה אתם יכולים לטייל בכל הזדמנות על הטרקטורון שלכם. 

KYMCO MAXXER 400

טרקטורונים רק בעופר אבניר

אם החלטתם שאתם רוצים ללכת צעד אחד קדימה ולקנות טרקטורון, כדאי לכם להכיר את חברת עופר אבניר, היבואנית המובילה בישראל לכלי רכב דו-גלגליים, רכבי שטח וכן טרקטורונים.

החברה לקחה על עצמה את קידום תחום רכבי השטח בישראל, ומוכרת רכבים מקצועיים ואיכותיים של היצרניות המובילות בעולם.

כמו כן, בעופר-אבניר מכינים מסלולי טרקטורונים ותומכים בענף כולו, כולל מועדון לקוחות ייחודי עם פעילויות מדהימות. 

תוכלו למצוא רכבים יד ראשונה של יצרניות בינלאומיות כמו קימקו, קאן אם או קפמוטו, שמציעים דגמים שונים לפי הצרכים שלכם, כולם עם טכנולוגיה מתקדמת, ביצועים מעולים, אמינות השייכת רק למותגים המובילים ונוחות מקסימלית!