כל היתרונות של קניית טרקטורון יד שניה בעופר אבניר


כל מה שצריך לדעת על קניית טרקטורון יד שניה!

אנשים רבים שרוכשים טרקטורון פונים לאופציה של טרקטורון יד שניה, בעיקר בשל המחיר המשתלם

בין אם אתם מחפשים טרקטורון טיולים, טרקטורונים לצרכי עבודה או טרקטורונים לצרכי ספורט ואדרנלין, את כולם תוכלו לרכוש מיד שנייה, ולזכות לרכישה חכמה ומשתלמת במיוחד. 

לפניכם כל מה שצריך לדעת על קניית טרקטורון יד שניה!  

טרקטורון לטיולים בשטח

היתרונות ברכישת טרקטורון יד שניה

יש לא מעט יתרונות לרכישת טרקטורון יד 2, אבל בראש ובראשונה מדובר על המחיר.

טרקטורון מיד שניה יהיה זול יותר משמעותית מטרקטורון חדש מהניילונים. לעתים, הוא יגיע במצב מצוין ממש כמו חדש, אך עדיין מחירו יהיה נמוך יותר ולכן מדובר על רכישה משתלמת. 

בנוסף, ישנם אנשים המחפשים טרקטורון שיהיה ברשותם אך מתכוונים להשתמש בו "פעם ב…" ולא באופן יומיומי.

במקרים כאלו, מיותר לרכוש טרקטורון חדש ויקר, ואפשר להסתפק טרקטורון יד 2 במצב מעולה.

ברכישת טרקטורון יד 2 מאתר עופר אבניר, תמצאו מספר יתרונות בולטים נוספים וחשובים לא פחות. בין היתרונות ברכישת רכב יד שניה מקבוצת עופר-אבניר תמצאו ליווי וייעוץ לרכישה הטובה והחכמה ביותר עבורכם, יוצעו לכם מסלולי מימון משתלמים ומותאמים אישית בהתאם לתקציב שלכם, וכן יטופלו כל ההליכים הבירוקרטים המתישים – כמו הליכי רישוי, ביטוח רכב והעברת בעלות.

על מה צריך להסתכל לפני שרוכשים טרקטורון יד 2?

בכל זאת, מדובר על רכב שכבר עבר יד אחת או שתיים, ולכן יש מספר דברים שכדאי להסתכל עליהם טרם הרכישה, ביניהם: 

  • פרטים טכניים – אם אתם רוכשים את הרכב מאדם פרטי, כדאי לבדוק נתונים פרטיים ולבחון את רישיון הכלי – כמה בעלים היו לו, כמה ק"מ הוא עבר, מה מספר המנוע ומידות הצמיגים וכדומה. נתונים אלו יעזרו לכם להיות עם ראש שקט יותר לפני הרכישה. 
  • בדיקה חיצוניתבדקו את הרכב מבחוץ – איך הוא נראה? מה מצב הפלסטיק?  האם יש פגמים בשלדה, שריטות, כיפופים וכדומה? כל פגע בטרקטורון יכול להצביע על סוג של תאונה או התהפכות, ולכן צריך לקחת זאת בחשבון. אם הרכב לא נראה טוב, כנראה עבר עליו לא מעט, וגם אם מחירו זול מאוד זה כנראה לא ישתלם בטווח הארוך.

 

  • נסיעת מבחן – סיימו עם נסיעת מבחן כדי לבחון את הרכב, להרגיש את עצמתו על הכביש, לבדוק האם הוא מניע בקלות, האם גיר ההילוכים עובד חלק וכדומה. נסיעת מבחן תעזור לכם להרגיש את הטרקטורון בצורה הטובה ביותר. 

 

עופר אבניר – המקום לרכוש טרקטורון מיד שניה

קבוצת עופר-אבניר היא היבואנית הגדולה בישראל לטרקטורונים ורכבי שטח אחרים. הקבוצה מציעה מגוון גדול ואיכותי של טרקטורונים חדשים מהטובים בעולם לצד טרקטורונים יד שנייה איכותיים, ותסייע לכם בכל תהליך הרכישה עד מציאת הטרקטורון הבא שלכם!