איך לקנות קטנוע יד שנייה באופן הטוב ביותר? 5 טיפים שימושיים


חשוב שתיצמדו למספר קווים מנחים כשאתם רוכשים קטנוע יד שנייה.

תהליך רכישת קטנוע יד 2 באופן פשוט ביותר!

כשרוכשים קטנוע או כל כלי רכב אחר יד שניה, ולא חשוב כמה גלגלים יש לו – עולות לא מעט שאלות שיש לענות עליהן. מה מצבו? כיצד הוא טופל עד כה? איזו כברת דרך הוא עשה? חשוב שתבררו מראש מספר פרטים ותיצמדו למספר קווים מנחים כשאתם בדרך לרכוש קטנוע יד שנייה. 

1. האם צריך לתעדף קטנועים פרטיים? 

ידוע היטב שנהגים שמחזיקים בבעלות פרטית על הרכב שומרים עליו ומתחזקים אותו טוב יותר מאשר נהגים ששוכרים את הרכב באופן זה או אחר. זה נכון לכל סוג של כלי רכב, לרבות קטנועים. כשמדובר בקטנוע (או אופנוע) יד 2, לרוב יש עדיפות לרכישת קטנועים מידיים פרטיות. בכל אופן הפרט החשוב יותר הוא מצבו של הקטנוע והיסטוריית הטיפולים שלו, וזה נכון הן כשמדובר בקטנוע בבעלות פרטית והן כשמדובר בקטנוע שהיה בליסינג. 

2. מדוע לבצע בדיקה מלאה?

לציבור הרוכבים יש נטייה להשתמש בקטנועים בתדירות יוצאת דופן בשל הגמישות והניידות שלהם. מומלץ מאוד אפוא לבצע בדיקה מלאה של כל קטנוע יד שנייה שאתם מתכננים לרכוש – בדיקה חיצונית ובדיקה מעמיקה במוסך. אינכם רוצים לרכוש כלי רכב שיטריח אתכם למוסך ויעלה באופן ניכר את ההוצאות הכספיות שלו, וכך גם יאבד מהיעילות שלו ומכדאיות האחזקה שלו עם הזמן.

3. האם צריך לבדוק כמה ידיים הקטנוע עבר?

מומלץ שהקטנוע יד שניה שאתם רוכשים או לכל הפחות מתלבטים בנוגע לרכישה שלו היה בבעלות של מספר מועט ככל האפשר של רוכבים לפני שהגיע אליכם. כל יד עשויה להוריד מרמת האמינות שלו ולהעלות את הסיכון ברכישה שלו בטווח הארוך. נזכיר שוב שהפרמטר החשוב ביותר מבחינה זאת הוא מצבו הכללי והמכאני של האופנוע, אך לרוב כמות הידיים מהווה אינדיקטור מסוים למצבו.

4. האם כדאי להיעזר בחברה מקצועית ואמינה?

כשאתם רוכשים באמצעות חברה שמחזיקה מלאי שלם של כלי רכב יד-2, ואתם סומכים עליה ועל רמת האמינות שלה, תוכלו לרכוש קטנועים אמינים באותה מידה. אותה חברה לא תציע רכב לרכישה אם היא לא סומכת על מצבו. צריך לזכור שהמוניטין שלה עומד על הכף. כמובן שהחברה גם תוכל לייעץ לכם בנוגע לרכישת קטנוע שתואם את הצרכים שלכם במדויק.

5. מדוע צריך לרכוש במחלקת יד-2 של עופר אבניר?

מחלקת יד-2 אצלנו באתר ובסניפים השונים מחזיקה לא מעט קטנועים לרכישה. הנה כמה סיבות טובות לעשות זאת איתנו:

  • קטנועים איכותיים – אנחנו מחזיקים בקטנועים במצב מכאני טוב ומעלה, בעלי קילומטראז' נוח ושנתון מאוחר יחסית.
  • ייעוץ אישי – כמובן שדרכנו תוכלו לזכות לייעוץ ולרכישה מותאמים אישית.
  • קשת אפשרויות – כשיש לא מעט אפשרויות בהיצע – יותר קל למצוא את האפשרות המתאימה. 

רכישת קטנוע יד שניה 

הטיפ העיקרי הוא שלא משנה מה תרכשו – אל תתפשרו על איכות, מצב ואמינות הקטנוע שלכם, שצפוי לשמש אתכם פעמים רבות. חברת עופר אבניר מובילה בשוק יד שנייה ותשמח להעניק לכם שירות אישי. מוזמנים להשאיר פרטים באתר, להתקשר *8588 או להגיע לאולמות התצוגה ולהתרשם בעצמכם.