קבוצת "עופר-אבניר" מובילה בענף הרכב הדו גלגלי ומייבאת בין השאר גם רכבי עבודה ותפעול, לרבות דגמים מובילים של רכב תפעולי חשמלי למרחב התפעולי


רכבים תפעוליים חשמליים של מיטב המותגים

כמו כן, החברה מייבאת את מיטב המותגים והדגמים של טרקטורונים, רכבי שטח ואופנועי ים.

לחברה המובילה יש הסכמי יבוא בלעדיים עם מיטב היצרנים בעולם הרכב הדו גלגלי, רכבי השטח ורכבי התפעול החשמליים.

קבוצת "עופר-אבניר" מקפידה לייבא את הדגמים האיכותיים והחדשניים ביותר של רכבי תפעול חשמליים, הנכם מוזמנים לבקר באולמות התצוגה כדי להתרשם מקרוב מהדגמים המובילים של רכב תפעול חשמלי מתוצרת מותגים כגון MINICAR ו-EXCAR.

 

רכב חשמלי - קלנועית

רכבים תפעוליים חשמליים של מיטב המותגים

רכבים תפעוליים המצוידים במנוע חשמלי מספקים פתרון איכותי ומתקדם למי שצריך להתנייד  בשטח התפעולי.

קבוצת "עופר-אבניר" מתמחה בין השאר ביבוא ושיווק רכבי תפעול חשמליים. אם אתם מחפשים רכב תפעול חשמלי עם מנוע חזק, יעיל ואמין, הנדסת אנוש מתקדמת, אבזור עשיר ועבירות טובה, כדאי לכם לבקר באולמות התצוגה. צוות מקצועי יסייע לכם לבחור רכב חשמלי זריז ומתקדם טכנולוגית בהתאמה מושלמת לצרכים הייחודיים שלכם.

 

דגמי רכבי תפעול חשמליים מתוצרת המותג MINICAR

חברת MINICAR מתמחה בפיתוח וייצור רכבים תפעוליים המצוידים במנוע חשמלי מבית המותג TOYOTA. כל הדגמים של החברה נחשבים למתקדמים, לאמינים ולאיכותיים, הרכבים החשמליים התפעוליים מספקים ניידות מושלמת בכל מקום ובכל תנאי השטח ומזג האוויר, אלו רכבים זריזים במידות קומפקטיות בעיצוב אלגנטי ומקורי.

בין הדגמים הפופולריים של המותג המוביל ניתן למצוא רכב תפעול חשמלי דגם DB.2S- LT, הרכב הקומפקטי מבטיח ביצועים מושלמים, זהו רכב זריז וממוזג, עם מנוע טויוטה חשמלי ללא פחמים בהספק של KW4, 5 מצברים, מטען פנימי, בלמי דיסק לכל גלגל, דש בורד מעוצב ואבזור עשיר. דגם זה מתאים לשני נוסעים, יש דגם גדול יותר המיועד ל-4 נוסעים.

כמו כן, היצרן מציע דגם פיק אפ מתקדם הנקרא LT-S2.DBH Pick up, זהו רכב תפעולי חדשני ומתקדם לעבודה בכל תנאי השטח ומזג האוויר. הרכב מצויד במנוע טויוטה חשמלי ללא פחמים בהספק KW4, הרכב ממוזג, מתאים לשני נוסעים ובעל כושר העמסה גבוה, יש אפשרות לחבר נגרר.

דגמי רכבי תפעול חשמליים מתוצרת המותג EXCAR

EXCAR מתמחה בייצור רכבים תפעוליים חשמליים, רכבי תפעול חשמליים ורכבי גולף חשמליים. באולמות התצוגה של "עופר-אבניר" תוכלו להתרשם ממגוון דגמים של היצרן. בין השאר, ניתן לרכוש רכב תפעול חשמלי מתוצרת EXCAR עם 4-6 מושבים, זהו דגם ייעודי המתאים להסעת נוסעים בשטח התפעולי.

רכבי התפעול החשמליים של המותג מצוידים במנוע KDS  ללא פחמים (תוצרת אמריקה), 6 מצברים, שלדת אלומיניום, מטען פנימי, מראות ואיתותים.