יתרונות קטנוע המנהלים DOWN TOWN 350 TCS


קטנוע מנהלים DOWN TOWN 350 TCS - סקירה

קטנוע מנהלים הוא קטנוע בעל נפח מנוע גדול, ולרוב מדובר על קטנוע רחב ונוח שמצוין לנסיעות ארוכות אך גם כמובן לנסיעות עירוניות קצרות. הוא מהיר, עוצמתי, יש לו מקום אחסון רב יחסית והביצועים שלו מעולים.

אם אתם מחפשים קטנוע מנהלים חדש, כדאי שתכירו את הדגם החדש של KYMCO (קימקו) –

DownTown 350 TCS

הקטנוע מנהלים הזה הוא בעל יתרונות גדולים לעומת קטנועי מנהלים אחרים, וכן הוא בטיחותי, משתלם ומתאים כמעט לכל אחד.

לא מאמינים? קבלו את 5 היתרונות הבולטים ביותר של קטנוע DownTown 350 TCS:

התאמה מירבית

קטנוע מנהלים דגם DownTown 350TCS מתאים למגוון רחב מאוד של רוכבים – גבוהים, נמוכים, מתחילים וותיקים. הוא מתאים לרוכבים שמעוניינים להשתמש בו בעיר, אך מתאים באותו אופן גם לאותם רוכבים שמתכוונים לנסוע בכבישים בין עירוניים ובכבישים מהירים. ההתאמה המצוינת שלו לכולם הופכת אותו לאחד הכלים הכי מבוקשים על הכביש. כמו כן, הוא נוח מאוד, המושב רך, מדרסי הרגליים ארוכים וכן מסך ה-LCD ברור ובהיר, בלי סיבוכים ומורכבויות.

kymco 350 tcs

 

מערכת בקרת אחיזה TCS

הקטנוע כולל מערכת בקרת אחיזה TCS של בוש. המערכת מזהה הבדלי מהירות בין הגלגל הקדמי כאשר מצערת הקטנוע מופעלת (תחת גז) ומאבחנת זאת כסכנה להחלקה. בזכות כך, הקטנוע יותר יציב ולכן גם יותר בטיחותי.

הדבר נכון לתנאי אחיזה ירודים או בעת ביצוע פניות. גם כשהמערכת פועלת, בקושי ניתן להרגיש בהתערבות שלה, והקטנוע נשאר יציב. כמו כן, שילוב המערכת בקטנוע זה מוזילה את ביטוח החובה ב-3%, בזכות הבטיחות הדינאמית שהוא מקנה לרוכב.

הקטנוע המשתלם בקטגוריה

אחד היתרונות הבולטים של קטנוע מנהלים זה הוא המחיר שלו – המחיר נמוך מחלק גדול מהמתחרים בשוק, אך עדיין נותן את כל מה שרוכב סטנדרטי צריך מהקטנוע שלו, ולכן נחשב לבחירה מובילה גם מבחינת המחיר שלו ונחשב לכלי שנותן תמורה מצוינת למחיר שלו.

מנוע מצוין

הקטנוע חזק מאוד ומאיץ במהירות, והמנוע בעל ההספק הגבוה והמומנט הרב, מאפשר לרכוב במהירות גבוהה ולשמר אותה גם כשמטפסים מעבר ל-100 קמ"ש.

להיט מכירות בקטגוריית קטנועי המנהלים

מכל הסיבות הנ"ל, לא מפתיע שקטנוע זה הוא להיט מכירות בקטגוריית קטנועי מנהלים, ונחשב לאחד הקטנועים הנמכרים ביותר בישראל גם בגרסה זו וגם בגרסתו הקודמת. לזה תוסיפו את העיצוב שלו, עיצוב מודרני וקליל שמשתלב נפלא עם כל היתרונות הנוספים, והופך אותו לקטנוע מנהלים המוביל ביותר!

קטנוע מנהלים דאון-טאון 350 TCS וקטנועים אחרים בעופר אבניר

עופר אבניר היא היבואנית המובילה והגדולה בישראל לכלי רכב דו-גלגליים של היצרניות הבינלאומיות המובילות בעולם. בעופר אבניר תמצאו דגמים מתקדמים וחדשניים של יצרנים כמו פיאג'ו (Piaggio), סוזוקי (Suzuki), מוטו גוצי (Moto Guzzi) וכמובן קימקו (Kymco).

אתם מוזמנים להציץ בעמוד הדגם של אופנוע הדאון-טאון של קימקו וכן להציץ בכל הקטנועים האחרים שמוצעים אצלנו. נשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים לכם את הקטנוע הטוב ביותר לצרכים שלכם!