סקירת מותגי אופנועים יד שנייה בעופר אבניר


קבלו את המותגים והדגמים שמחכים לכם במאגר יד שניה

קניית אופנוע/קטנוע יד שניה היא דרך מצוינת לזכות בכלי רכב איכותי ומעולה במחיר קטן ומשתלם

אם אתם מחפשים לרכוש אופנוע יד 2 או קטנוע יד 2, דעו שאתם יכולים להשיג דגמים מעולים של היצרניות הטובות ביותר בעולם – מסוזוקי ועד מוטו גוצי. 

קבלו את המותגים והדגמים שמחכים לכם במאגר יד שניה של קבוצת עופר-אבניר! 

 

דגם אופנוע

סוזוקי

סוזוקי היפנית היא אחת החברות המובילות לייצור אופנועים עוד משנת 1955, והיא מייצרת הן אופנועי כביש והן אופנועי מרוצים. לסוזוקי מגוון גדול של דגמי אופנועים שפותחו ותוכננו באופן מוקפד, ומתאימים לכל אופי של רכיבה. 

אם אתם מחפשים אופנוע של סוזוקי תוכלו למצוא מגוון רחב של אופציות ודגמים במאגר היד 2 מהמובילים שיש לסוזוקי להציע, כמו בורגמן, GSX S ו-וי סטרום, המשתנים זה מזה בנפחי המנוע, שנת הייצור ומספר הידיים שעברו.

 

פיאג'יו

פיאג'ו היא אחת מיצרניות הקטנועים המובילות בעולם. היא הוקמה בסוף המאה ה-19 והתעסקה תחילה בתעשיית התעופה, ופרצה עם התעשייה הדו-גלגלית אחרי מלחמת העולם השנייה, אז השיקה את ה'וספה' הראשונה והמהפכנית. 

אם אתם מעוניינים בקטנוע איכותי, עוצמתי ומלא בסטייל, כדאי לכם לשקול דגם של פיאג'יו.

בעופר-אבניר תוכלו למצוא קטנועים יד 2 של פיאג'ו בדגמים שונים – כמו הבוורלי, ה-MP3, וה-XEVO .

 

קימקו

קימקו היא חברה טאיוואנית המתמחה בייצור קטנועים ורכבי שטח קטנים. הקטנועים של קימקו מאופיינים בביטחון, נוחות ועבירות גבוהה, עם טכנולוגיה מתקדמת. 

במאגר של קבוצת עופר-אבניר תמצאו קטנועים יד 2 של קימקו בסקאלת מחירים ובמגוון דגמים, ביניהם ה-GDINK, ה-Down Town וה-XTOWN

 

מוטו גוצי

מוטו גוצי היא יצרנית אופנועים אירופאית הוותיקה ביותר ביבשת, הידועה בזכות האופנועים האיכותיים שלה. היא נוסדה בשנת 1921, אז השיקה את דגם ה-"נורמאלה", ויש לה תפקיד משמעותי בהתפתחות תעשיית האופנועים בעולם, בין היתר בשל פיתוח מנוע V8. 

אם אתם מחפשים אופנוע מלא קלאסה ואווירה אירופית, אתם ללא ספק צריכים לחפש אופנועים יד 2 של המותג מוטו גוצי. במאגר תוכלו למצוא את הדגמים הטובים ביותר, ביניהם ה-MGX וה-V7 STONE.

 

אופנועים וקטנועים יד 2 רק דרך עופר אבניר

אם אתם מחפשים לרכוש אופנועים וקטנועים יד 2, המאגר המגוון והאיכותי של קבוצת עופר אבניר, היבואנית המובילה בישראל לכלי רכב דו גלגליים, מחכה לכם. 

במאגר מגוון עצום של קטנועים ואופנועים של המותגים הטובים והאיכותיים ביותר בשוק – כולל ארבעת המותגים הנ"ל, לצד מותגים נבחרים נוספים – במגוון מחירים, איכויות ודגמים. 

קבוצת עופר-אבניר מציעה את החבילה המקיפה בקניית אופנוע יד שנייה – מתהליך ייעוץ וליווי מלא, דרך רכישה חכמה בתקציב שלכם ובהינתן מסלולי מימון משתלמים, ועד דאגה לכל הפרטים הטכניים הקטנים כמו ביטוח הרכב, הליכי הרישוי והעברת הבעלות.