5 היתרונות של אופנועי ים במאמר אחד


5 יתרונות של אופנועי הים במאמר אחד

אופנוע ים כחלק מהכיף של הקיץ וחוויית הים

יש שני דברים בולטים במדינה שלנו: הקיץ הארוך והלא נגמר, והחופים היפייפים שלנו שמשובצים לכל אורך המדינה.

שני הדברים האלו מובילים למסקנה אחת ברורה – אופנועי ים הם פשוט כלי הכרחי במדינת ישראל!

אופנוע ים הוא כלי מדהים, הרפתקני ואתגרי, ואם אתם עוד לא בטוחים לגביו –

קבלו חמישה יתרונות מדהימים שלו:

GTX Limited 300 SEADOO

1 – אדרנלין וחוויה

רכיבה על אופנוע ים היא חוויה פשוט מדהימה – באמצעותו אפשר לנסוע במהירות שיא על פנים המים, לצלוח את הגלים, לקפוץ באוויר, לבצע סיבובים חדים במים ואף לקחת אתכם כמה אנשים לחוויה משותפת. התחושה של הגלים תחתיכם, הרוח החזקה בשיער, הצליחה המהירה של המים והנוף מול עיניים הופכים את הרכיבה על אופנוע ים לחוויה שאין דומה לה. 

2 – שימוש פשוט

לא צריך להיות מומחים כדי לרכב על אופנוע ים – הרכיבה היא מאוד אינטואיטיבית, ואחרי כמה נסיונות תראו שאתם קורעים את הים ללא כל בעיה. שימו לב שבישראל נדרש רישיון נהיגה מיוחד כדי להשתמש באופנועי ים, רישיון שניתן לקבל מגיל 16 לאחר מבחן עיוני ומעשי. 

3 – לוגיסטיקה ומשאבים

אופנוע ים הוא קל לשינוע – באמצעות עגלה קטנה שמתחברת לוו גרירה באוטו ניתן לקחת אותו ממקום למקום, וכן לאחסן אותו בחניה בסיום החוויה. אין הוצאות שינוע, הכלי עצמו לא גדול במיוחד, ואין כל בעיה להתנייד איתו מהבית לחוף ומהחוף לבית. גם מבחינת משאבים, אופנוע ים לא דורש הרבה – לא הוצאות תחזוקה גבוהות וכן הוא גם לא צורך המון דלק. 

4 – יתרונות בריאותיים

בטח לא צפיתם ליתרון הזה, אך לאופנוע ים יש גם אינספור יתרונות בריאותיים ויש לו תועלת מדהימה גם מעבר לכיף ולהנאה (שהיא תועלת חשובה לא פחות!). רכיבה על אופנועי ים משפרת את זרימת הדם, שכן היא דורשת יציבה טובה ואחיזה חזקה בציוד באמצעות הגוף; באופן דומה, הרכיבה מחזקת את השרירים שכן היא דורשת שימוש אינטנסיבי בזרועות, והיציבות על הגלים תורמת גם לחיזוק שרירי הבטן; הרכיבה תורמת לקורדינציה ושיווי משקל, מהסיבה הפשוטה שהיא דורשת מאיתנו להיות יציבים לכל אורך הזמן; ולסיום, הרכיבה אפילו שורפת קלוריות – ומה יותר כיף מלשרוף קלוריות כשאתם קורעים את הים?

5 – כמה כיף!! כלי רכב להפגת מתחים

יש גם יתרון נפשי שאסור לזלזל בו – הרכיבה על אופנוע ים עוזרת להפיג מתחים, לשכוח מלחצי היומיום, לרענן את המחשבה ולהתמסר אך ורק לים, בזמן איכות מדהים עם עצמכם, עם חבר טוב או עם בן משפחה. הזמן הזה על הים יהפוך מהר מאוד להתמכרות בריאה שתורמת רבות לנפש שלכם. 

לכל דגמי אופנועי הים החדשים של מותג סידו SEADOO>>>

אופנועי ים רק בעופר אבניר

אופנועי ים חדישים, מקצועיים ואיכותיים תוכלו למצוא ב"עופר אבניר", היבואנית המובילה בישראל לכלי רכב דו גלגליים, ביניהם אופנועי ים של היצרנית הבינלאומית המובילה "סידו".

סידו היא היצרנית המובילה בעולם כבר כמה שנים ברציפות, והאופנועים שלה כוללים מנוע Rotax עצמתי, מערכת קירור עמידה במים, וגוף הבנוי מחומרים חדשניים וקלי משקל וכמובן בטיחות מירבית.