כך תבחרו אופנוע שטח יד שניה


יתרונות רכישת אופנועי שטח יד-2 בעופר אבניר

רכישה של כל כלי רכב מצריכה ביצוע של שיקולים משמעותיים והשקעה של מחשבה.

כשמדובר באופנוע שטח, מומלץ לשקול את הייעוד שלו, את הניסיון שלכם כרוכבים ברכיבת שטח – וכמובן שגם את התקציב העומד לרשותכם.

 

אופנוע שטח יד שניה HUSQVARNA

 

ניסיון הרוכב ברכיבת שטח

ניסיון הרוכב ברכיבת שטח הוא אחד מהפרמטרים הקריטיים ביותר לרכישת אופנוע שטח יד שניה. גם אם הרוכב מנוסה עד מאוד ברכיבת כביש – רכישת שטח היא עולם אחר לחלוטין. במידה ומדובר ברוכב מתחיל, לרוב מומלץ לרכוש אופנועי אנדורו בעלי מנוע 2 פעימות ונפח של 125 סמ"ק או מנוע 4 פעימות ו-נפח של 250 סמ"ק. במידה ומדובר ברוכב מנוסה, גם אופנועי אנדורו וגם אופנועי מוטוקרוס יכולים להתאים.

 

ייעוד האופנוע

בבואכם לרכוש אופנוע שטח יד שניה, חשוב להבין מבעוד מועד מה הייעוד שלו. אופנועי אנדורו בעלי 2 פעימות אינם מיועדים לנסיעה על כביש, כך שתצטרכו לגרור אותם, וזאת לעומת מנועי 4 פעימות. אופנועי מוטוקרוס לחלוטין לא יכולים לעלות על הכביש – ומיועדים לנסיעה במסלולים סגורים בשטח, ולא מעבר לכך. מכאן נובע שאם השימוש שלכם הוא דו-שימושי (דו"ש), משמע שאתם עתידים לרכוב על האופנוע הן בכביש והן בשטח, אז עליכם לרכוש אופנוע שמתאים לכך.

 

גיבוש תקציב

בכל רכישה באשר היא, וגם כאשר מדובר ברכישה של אופנוע יד-2, חשוב להגדיר מראש תקציב מסוים – ולהקפיד להישאר בגבולות הגזרה שלו. מעבר לכמה שאתם מסוגלים להשקיע, כדאי לשקול עד כמה חשובה לכם הרכיבה, מהי תדירות הרכיבה – והאם אתם בעלי ניסיון ברכיבת שטח. אל תרכשו אופנוע יקר בתור אופנוע ראשון, ובפרט אם אינכם יודעים עדיין עד כמה תאהבו או תתמכרו לרכיבת שטח. כמובן שמי שרגיל לרכוב בשטח, ומסוגל להרשות לעצמו לרכוש אופנוע מתקדם ועצמתי – בהחלט מוזמן לעשות זאת.

 

יתרונות רכישת אופנועי שטח יד-2 בעופר אבניר

לרכישה מקטגוריית אופנועי שטח יד שניה של עופר אבניר יש מספר יתרונות חשובים, שכדאי לכם לשקול אם אתם בדיוק מתלבטים –

  • מגוון רחב – תוכלו לרכוש אופנועים בעלי נפח מנוע שונה, שנתונים שונים, צבעים שונים – ועוד
  • יד ראשונה – אנחנו מחזיקים אופנועים רבים משנתונים 2017-2018, שעברו לא יותר מאשר זוג ידיים אחד לפני שהגיעו אלינו

לסיכומו של עניין

בהתבסס על הפרמטרים שציינו, כדאי לשקול איזה סוג של אופנוע יתאים לכם, ולאחר מכן לגשת לקבלת ייעוץ אישי. בפני רוכבים מתחילים עומדת לרוב ההמלצה לרכוש אופנוע שטח יד שניה בעל 2 פעימות.

כמובן שאם אתם מנוסים בתחום, כבר ראיתם הרבה שטח ואתם מחפשים להשתדרג – מגוון האפשרויות שלכם עשוי להיות רחב יותר, וגם במקרה זה מומלץ להתייעץ ולרכוש בהתאם.

רשת עופר אבניר מובילה בשוק יד שניה ונשמח לעזור לכם למצוא את האופנוע המתאים עבורכם.