כל היתרונות של אופנועי שטח


כל היתרונות של אופנועי שטח במאמר אחד

אופנועי שטח שמיועדים לאתגר אותנו בדרכים לא סלולות

אופנוע שטח של הוסקוורנה TE300

אופנוע שטח הוא אופנוע שמיועד לרכיבה בכל הדרכים שהן לא סלולות – ובמילים אחרות, לא על הכביש.

אופנוע כזה בנוי בצורה ייחודית, הוא קל משקל, יציב ומאפשר תנועה חלקה בתנאי שטח מאתגרים וקשים. כמו כן, באמצעותו ניתן להתגבר על מהמורות שונות בדרך ואף לקפוץ מעליהן.

עוד הבדל עיקרי הוא גודל  וסוג הגלגלים, הגדולים באופן משמעותי מגלגלים של אופנועי כביש ונעולים בצמיגי שטח השונים מצמיגי כביש.

באמצעות אופנועים כאלו תוכלו לרכוב במסלולי שטח, להכיר את הטבע, לאתגר את עצמכם, לפתח תחביב חדש ואף לזכות ביתרונות בריאותיים ונפשיים. לא מאמינים? הנה חמישה מהיתרונות המדהימים של אופנועי שטח:

יתרונות בריאותיים ושמירה על כושר

לרכיבה על אופנוע שטח יש יתרונות בריאותיים מפתיעים, ועל אף שזה רכב ממונע, עדיין מדובר על אימון פיזי לא פשוט הדורש עבודה עם השרירים (בעיקר במקטעים לא סלולים, ובכוח הנדרש כדי לבצע פניות או לקפוץ), וכן יציבה נכונה שתשאיר אתכם עם שרירים כואבים בבוקר למחרת. 

תחביב מדהים

רכיבה על אופנוע שטח היא תחביב לכל דבר, שמתאים למקצועניים ולחובבים, לאלו שאוהבים את הזמן שלהם לבד וכן לאלו שמעדיפים לרכב בקבוצה. זה תחביב שמתאים לאנשים שאוהבים להרגיש את קצב הלב שלהם, חובבי אדרנלין ואקסטרים שאוהבים ורוצים לחקור את הטבע היפה שלנו. הרכיבה על האופנוע מאפשרת לכם לטייל בשבתות, ללמוד טריקים מגניבים, ואפילו לשדרג את התחביב ולהצטרף לטורנירים מקצועיים. 

לכל אופנועי השטח של עופר אבניר>>>

לחלקי חילוף לאופנועי שטח של חברת הוסקוורנה>>>

תרומה לנפש 

לאופנוע שטח ולרכיבה בשטח יש יתרונות נהדרים לנפש. אם אתם לחוצים, עמוסים, וחיי היומיום מכבידים עליכם, רכיבה קצרה על אופנוע בשטח ואתם מיד מרגישים טוב יותר. הרכיבה מאפשרת ליהנות מהטבע, להרגיש את הרוח ולשנות לחלוטין את האווירה, ולכן נחשבת לכזו המפיגה מתחים ותורמת רבות לאנרגיה הנפשית. 

קצב אישי

אחד החלקים הכי כיפים בספורט הזה הוא שאתם קובעים את הקצב. אם אתם אוהבים מהירות ואתגרים, תוכלו ללכת למסלולים מאתגרים וקשים (שכן הרכיבה היא לא על הכביש הסלול).

לחילופין, אם אתם דווקא אוהבים לחקור את הסביבה בקצב איטי יותר, זאת גם אפשרות. יש אינספור מסלולים, נופים ומקומות שתגלו באמצעות האופנוע שלכם!

קהילה

כפי שכבר הזכרנו, על אופנוע שטח אפשר לרכב לבד ולהנות מקצת זמן עצמי, אך ניתן לעשות זאת גם עם חברים וכמובן להנות מקהילה שלמה וחדשה של אנשים שמתעניינים באותו התחביב. הקהילות האלו הן תמיד ייחודיות, מארגנות טיולים ונופשים במקומות המתאימים לרכיבה ומאפשרות לכם להכיר קבוצה שלמה ומיוחדת של חברים חדשים. 

אופנועי שטח מעופר אבניר

שוקלים לרכוש אופנוע שטח?

חשוב שתדעו לקנות אותם ממקום מקצועי ולא לשכוח להצטייד גם בציוד רכיבה מקיף ואיכותי.

כמו כן, לפני שאתם שולפים את האשראי, השתדלו לצאת לרכיבת מבחן ולבדוק את הכלי.

אצלנו בעופר אבניר, היבואנית המובילה בישראל לכלי רכב דו-גלגליים ורכבי שטח, תמצאו אופנועי שטח איכותיים ומקצועיים. תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ואישי מצוות המכירות המנוסה שלנו, לתאם רכיבת הדגמה והתאמה אישית לאופנוע שהכי מתאים לכם. והצטרפו למועדון לקוחות השטח שלנו, לפעילויות מיוחדות, הדרכות וטיולי שטח.